![](https://rivne.media/media/img/650/2022/12/2022121916409263.png)
Учениця Клеванського ліцею на Рівненщині Наталя Сторожук здобула перемогу у обласному етапі ХХІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.
Про це повідомили на сторінці навчального закладу у Фейсбуці.
"Вітаємо нашу Наталку Сторожук, ученицю групи 12 кухар кондитер, та її наставницю Тамару Романівну Кондратюк з І місцем у обласному етапі ХХІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика. Бажаємо наснаги та успіхів на Всеукраїнському етапі конкурсу", - написали на сторінці Клеванського професійного ліцею.