![](https://rivne.media/media/img/650/2024/01/2024012214558540.png)
На ярмарку «Навчаємо. Допомагаємо. Перемагаємо!» учні спеціальної школи в с. Тучин, що на Рівненщині, зібрали 33 тисячі гривень на дрони для захисників.
Повідомляють у Гощанській селищній раді.
Проведення ярмарку та збір коштів на іменні дрони - спільна ініціатива адміністрації закладу, учнів, батьків і вчителів. Зі слів директорки закладу Ольга Ладюк, кошти перерахували на один із благодійних фондів. Придбані іменні дрони буде передано Рівненському розвідувальному батальйону.
"Благодійний ярмарок - лише один із заходів на підтримку ЗСУ, які проводяться в школі. Торік восени вихованці закладу взяли участь в акції «Каштани для ЗСУ», яка проходила в нашій громаді й зібрали 300 кг плодів", - йдеться у повідомленні.
![](/media/img/650/2024/01/202401223411.png)
![](/media/img/650/2024/01/202401222463.png)
![](/media/img/650/2024/01/202401228919.png)
![](/media/img/650/2024/01/202401222321.png)