Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Учні яких шкіл Рівного завтра не підуть до школи: перелік

У Рівному вже цієї ночі вводиться "жовта зона" карантину. Це рішення було прийнято Державною комісією ТЕБ і НС. Відомо, що місцеві комісії можуть приймати лише жорсткіші обмеження, але послаблювати карантин - ні. 

Про це повідомив заступник міського голови Рівного Юрій Поліщук.

"Заклади освіти, де кількість вакцинованого персоналу є меншою, ніж 80 відсотків, не можуть приймати здобувачів освіти. Згідно закону, здобувачами освіти є школярі, студенти і вище. Дошкільнята чи ті, хто відвідує дитячі садочки, не є здобувачами освіти", - зазначив пан Поліщук.

Чутки про те, що школи закриють заступник мера Рівного спростував. За його словами, у законі йдеться про заборону відвідування закладів освіти, а не про заборону їх функціонування.

Наразі вже 15 шкіл перетнули позначку 80% вакцинованих працівників. У решті закладів вакцинація досі триває.

"Хотів би наголосити - це не остаточно. Вакцинація буде йти сьогодні, завтра, післязавтра і так далі. Як тільки заклад переходить межу 80 відсотків - заклад починає працювати", - зауважив Юрій Поліщук.

За словами начальника управління освіти Рівненської міської ради Богдана Туровича, понад 80 відсотків працівників вакцинувалися у таких школах: 1, 2, 6, 11, 12, 13, 16,17,18,19, 20, 24, гімназія "Гармонія", ліцей "Престиж", РЕПЛ.

Згодом цей перелік доповнили школи №3 та 26.

Школи, які завтра можуть перейти на дистанційне навчання: №4№5, РТГ, №8, №9, №10, НВК №14, №15, НВК "Колегіум", №22, №23, №25, №27, №28, "Елітар", РУГ, "Центр надії", "Особлива дитина", Квасилівський НВК, МНВК, МЦТУМ, ПДМ.

Серед переліку шкіл є заклади, які наближаються до відмітки 80 відсотків - Українська гімназія, 25 школа, 15, 14 ,4. Ці школи можуть досягти цього показника сьогодні і завтра працювати офлайн.

ОНОВЛЕНО: Дистанційне не для всіх: учні початкових класів у Рівному навчатимуться у школах. 

 

Читати також

03.10.2023 Між двома селами на Рівненщині розпочали ремонт автошляху

Цей проект включає в себе використання сучасних методів, зокрема холодного ресайклінгу, що дозволяє відновити зношені шари дорожнього покриття перед подальшим влаштуванням гарячої асфальтобетонної суміші. Здійснення ремонту доріг - це важливий крок до поліпшення життя місцевих жителів та безпеки на дорозі. Проїзд через село відіграє ключову роль у щоденному житті громади, сприяючи зручності та розвитку округу. Саме тому ремонт доріг є пріоритетним напрямком для кожного населеного пункту громади. Холодний ресайклінг - це інноваційний метод, який дозволяє використовувати старий асфальт як основу для нового покриття, зменшуючи відходи та сприяючи екологічності проекту. Після відновлення зношених шарів за допомогою холодного ресайклінгу влаштування гарячої асфальтобетонної суміші надасть дорозі міцність і довговічність.