![](https://rivne.media/media/img/650/2024/06/2024060314448698.png)
Вихованці Острозького військового ліцею проходять двотижневі навчально-польові збори.
Про це повідомив голова Рівненської облради Андрій Карауш.
"У десятикласників нашого "Обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою в м. Острог імені Костянтина Івановича Острозького" стартували навчально-польові збори, вони триватимуть два тижні. Учасники застосовують вміння, які здобули за рік з предмета "Захист України". Зазначу, що із ліцеїстами займаються, зокрема, чинні військовослужбовці ЗСУ та професійні інструктори", - коментує Карауш.
70 хлопців демонструють свої вміння в метанні гранат, стрільбі, тактичній медицині. Під час подолання смуги перешкод важливі і фізична, і психологічна підготовки. Як зазначили у закладі, інструктори були приємно здивовані тим рівнем, який показали ліцеїсти. Ці збори є своєрідним іспитом і випробуванням себе в умовах, наближених до військового середовища.
![](/media/img/650/2024/06/202406031092.png)
![](/media/img/650/2024/06/202406039625.png)
![](/media/img/650/2024/06/202406037329.png)
![](/media/img/650/2024/06/202406034129.png)
![](/media/img/650/2024/06/202406038059.png)
![](/media/img/650/2024/06/202406032189.png)
![](/media/img/650/2024/06/202406037886.png)