Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Україна зазнала авіаудару від ворога: на Рівненщині діти не йдуть до школи

Сьогодні о сьомій годині ранку провели пряме включення із засідання оперативного штабу територіальної оборони Рівненської області. Голова ОДА Віталій Коваль зазначив, що наша країна зазнала авіаудару.

"Україна зазнала авіаудару зі сторони агресора. На території Рівненської області на даний момент не зафіксовано проникнення ворога. Наша з вами основна задача - забезпечити функціонування інфраструктури на території області. До жителів  області звертаємось із проханням: не піддавайтесь паніці. Перше оголошення - діти. Навчальні заклади, школи, садочки, вищі навчальні заклади - не йдуть на навчання сьогодні. Продуктові магазини мають бути відкриті і працювати і реальному режимі", - сказав голова ОДА Віталій Коваль. 

Зранку в держприкордонслужбі повідомили, що на прикордонні підрозділи, прикордонні наряди та пункти пропуску відбуваються атака з застосуванням артилерії, важкої техніки та стрілецької зброї.

"Близько 5.00 державний кордон України на ділянці з Російською Федерацією та Республікою Білорусь піддався атаці з боку російських військ, що підтримуються Білоруссю.

Атаки на прикордонні підрозділи, прикордонні наряди та пункти пропуску відбуваються з застосуванням артилерії, важкої техніки та стрілецької зброї.

Це відбувається в межах Луганської, Сумської, Харківської, Чернігівської та Житомирської областей.

Крім того, атака відбувається з ТОТ АР Крим.

Також фіксується робота диверсійно-розвідувальних груп противника".

Людей закликають звертати увагу на будь-які прояви незрозумілої діяльності зі сторони невстановлених осіб.

Міський голова Рівного Олександр Третяк:

«Місто має функціонувати у режимі особливого часу. Країна переходить у військовий стан. Термінове прохання до батьків: діти в школу не йдуть. Сьогодні система освіти не працює, але сьогодні харчоблоки по освітніх закладах міста мають бути готовими до роботи також – прийому потенційних біженців.

На даний момент звертаюсь до власників автотранспорту, водіїв – без потреби не виїжджати в місто. Щоб не створювати транспортного колапсу в місті».

Крім того, на в'їздах та виїздах із міста перевіряють усіх.

Читати також