"Український чемпіонат - на рівень вищий, ніж грузинський", - новачок "Вереса"

Новачок "Вереса" Гіоргі Куція поділився враженнями від побаченого у Рівному та розповів про свої очікування від наступного сезону. 

Про це повідомляють у пресслужбі клубу. 

- Нова країна і нова команда - це новий виклик для мене. Мені подобається Україна. Можна сказати - це моя друга улюблена країна. Тому мені подобається тут. 

Звичайно, у Грузії не підтримують цю війну росії проти України. Ми дуже співчуваємо українцям. Для мене приїхати сюди не було проблемою. Я дуже люблю Україну. 

Якщо порівнювати український і грузинський чемпіонати - на мою думку, український навіть зараз на рівень вищий. Тут більше сильних команд. Саме тому я - тут. 

В мене є досвід гри проти Вереса. Це було у складі Лієпаї на зимових зборах у Туреччині. Це хороша команда, яка добре володіє м'ячем. Сподіваюся у Рівному я зможу зробити навіть більше, ніж усе можливе. 

У Рівному - прекрасний стадіон, хорошої якості поле і дивовижна аура. Усе це дуже важливо для спортсмена. 

Раніше мене вже викликали до національної збірної Грузії. Сподіваюся, Верес стане для мене своєрідним трампліном, щоб зіграти за національну команду. Готовий продемонструвати усі свої сильні сторони на футбольному полі. Викладатимусь не на сто, а на всі сто десять відсотків. 

Читайте також