Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Український захисник на Херсонщині знищив колону ворожої техніки

Протитанковий розрахунок молодшого сержанта Михайла знищив колону ворожої техніки на Херсонщині. На жаль, під час бою загинув його побратим. 

Про це повідомляє 28 ОМБр. 

Головному сержанту 28 ОМбр Михайлу 27 років. У бригаді він служить з 2018 року, а в армію прийшов у 2016 році. На Донбасі був 4 ротації. Нині він захищає рідну землю від російських окупантів. 

Як розповідає Михайло, 4 березня по них працював танк. Спершу вони не змогли зрозуміти, звідки він працює Після того. як танк вдалось виявити, йому дали команду відкрити вогонь по ворожій техніці. 

- Ми відкрили вогонь. Уразили ціль. Пішов чорний дим. Сказав, що "коробочка" вражена. Нам дали команду: відкрити ще один вогонь. Ми дали. І такий вогонь пішов із танка. Коробочка була знищена, - говорить Михайло. 

За тим пішла ворожа колона: БМП-3, танк та БТР.

Було прийнято рішення першим зупинити БМП та БТР. Тобто танк залишити у замку, щоб він не міг ні розвернутися, ні вдарити по українських бійцях. 

- На БМП сиділа піхота. До 8 чоловік. Була коробока уражена. Піхота також була знищена, - каже військовий. 

З БМП було два постріли. Там здетонував боєкомплект і техніка була знищена. 

Заблокований танк повернув вежу та хотів відпрацювати по українським військовим, але Михайло його підбив. Так відкрив по українських захисниках вогонь. у результаті чого один із військових загинув. 

Другим ударом танк був зинщений. 

- З нашого розрахунку загинув наш побратим. Ми удвох отримали контузії. Та були евакуйовані в медичний госпіталь. Щоб його загибель не була даремною, ми будемо йти вперед і тільки вперед, - запевняє Михайло. 

Після перемоги Михайло планує й надалі служити в армії та будувати військову кар'єру. 

 

Читати також

21.05.2022 Експертиза СБУ підтвердила, що ракетний обстріл залізничного вокзалу у Краматорську здійснили з ОРДЛО

- Завдяки низці досліджень траєкторії польоту ракети та аналізу інших аспектів вдалося встановити, що удар було здійснено з території Донецької області, яка ще з 2014 року перебуває під тимчасовою окупацією рф, - йдеться у повідомленні. Експерти підтвердили, що для обстрілу застосували керовану одноступінчасту твердопаливну ракету 9М79-1 із зарядом касет. На широкий загал вона більше відома як «Точка У». За інформацією СБУ, декілька комплексів із «Точкою У» розміщені на окупованих територіях Донбасу та використовуються загарбниками вже протягом 8 років. Слідчі СБУ продовжують свою роботу і поповнюють доказову базу у межах кримінального провадження за ст. 438 (порушення законів та звичаїв війни) Кримінального кодексу України.