![](https://rivne.media/media/img/650/2024/05/2024052810376624.png)
Під час проходження військової служби внаслідок захворювання помер військовослужбовець із села Велика Клецька Горетий Артем Володимирович, 01.07.2001 р.н
Про це повідомили в Корецькій міськраді.
Це трапилося 27 травня 2024 року.
Сьогодні, 28 травня, мешканців громади просять «живим коридором» зустріти тіло Захисника.
Автомобіль прибуває до м. Корець орієнтовно о 13:00 і рухатиметься за маршрутом: від в’їзду в місто зі сторони Рівного до пам’ятного знаку «Жертвам голодомору», потім - по вул. Є. Коновальця, далі - через села Ганнівка, Даничів, Залізниця, Харалуг до с. Велика Клецька.
Чин поховання відбудеться завтра, 29 травня, об 11:00 у с. Велика Клецька.