Рівне Медіа

Університети Рівненщини перейшли на дистанційну форму навчання

У зв’язку із запровадженням карантину на території України, вищі навчальні заклади Рівненщини перейшли на дистанційну форму навчання. Зокрема, Національний університет «Острозька академія», Рівненський державний гуманітарний університет,  Національний університет водного господарства і природокористування та Міжнародний економіко-гуманітарний університет ім. Дем’янчука.

Відповідне рішення прийнято з урахуванням рекомендації Міністерства освіти і науки України. Згідно якої ВНЗ повинні розробити заходи щодо проведення занять за допомогою дистанційних технологій та щодо відпрацювання занять відповідно до навчальних планів після нормалізації епідемічної ситуації, а також розробити заходи щодо часткового переведення працівників на дистанційну роботу.

Так, на сайті Острозької академії зазначається, що навчальний процес буде переведено в режим онлайн. Схожа інформація вказана на офіційних сторінках РДГУ, НУВГП та МЕГУ.

Зокрема, консультації та навчальні завдання на період карантину студенти зможуть отримати на сайтах, форумах груп та електронною поштою від викладачів.

Нагадаємо, карантин в Україні триватиме як мінімум до 3 квітня включно.

Про це повідомив інформаційний ресурс Рівненської облради.

Читати також