В Ізюмі знайшли поховання цілої родини з 5-річною дитиною

Після початку ексгумації тіл на місці масового поховання в Ізюмі продовжують встановлювати жахливі факти злочинів росіян.

Одним з прикладів злочинів військ РФ є вбивство сім'ї Столпакових: 31-річної Олени, 33-річного Дмитра, а також їхньої 5-річної доньки Лесі.

Про трагічну долю родини розповіла радниця Офісу президента з прав дитини та дитячої реабілітації Дарія Герасимчук.

Родина загинула в результаті бомбардування житлового будинку в Ізюмі на вул. Першотравневій.

"Я знаю зі слів очевидців, що вночі 8 березня були авіанальоти, на цей будинок було скинуто багато авіабомб", – розповідає однокласниця 31-річної Олени Столпакової Анастасія.

Пізніше з'ясувалось, що з ними разом загинула і старша донька подружжя, якій було 8 років, а також бабуся дітей.

Будинок тривалий час залишався під обстрілами, через що врятувати людей, які опинились під завалами, було неможливо.

"Кажуть, що вони не відразу померли, вони задихнулися від нестачі кисню під завалами. Вони не заслужили такого, вони були дуже хорошими людьми, світлими та добрими", – каже Анастасія.

Олена відсвяткувала свій 31-й день народження у лютому, а її сім’я жила повноцінним і щасливим життям до початку повномасштабної війни.

У результаті руйнування будинку, у якому жила сім’я, загинули щонайменше 44 людини, більшість з яких ховались у підвалі.

"На кладовищі, де похована родина Столпакових, нарахували 445 могил… І це не єдине поховання в Ізюмі.

Найстрашніше, що може бути, коли звільняють населені пункти - це знаходити убитих та встановлювати їх імена. Сотні і тисячі невинних людей, яких росіяни убили просто за те, що вони жили в Україні", – повідомила Герасимчук.

У поліції підтвердили інформацію про кількість людей, захоронених на масовому кладовищі.

Читайте також