![](https://rivne.media/media/img/650/2023/12/2023122519232245.png)
У Рокитнівській громаді привітали дітей, які залишилися без батьківської опіки, зі святами.
Про це повідомили в Рокитнівській селищній раді.
"Подарували новорічний настрій дітям, які найбільше потребують уваги дорослих.
Вони мріють про справжні новорічно-різдвяні свята в колі сім’ї, разом із мамою і татом. Комусь із них уже майже 18, хтось - ще зовсім маленький. Та, попри різницю у віці, усі ці прекрасні люди заслуговують на щасливе, безтурботне дитинство", - зазначили в дописі.
Позитивні емоції, щирі посмішки та блиск в очах сьогодні подарували дітям-сиротам, дітям загиблих захисників і сім?ям внутрішньо переміщених осіб на святковому концерті дитячої музичної школи.
Після святкового заходу вся малеча отримала солодкі подарунки від Рокитнівської селищної ради.
"Сподіваємося, новорічно-різдвяні свята в наступному році наші діти зустрінуть під мирним небом разом із Перемогою! Нехай кожна дитина буде усміхненою в ці дні!".
![](/media/img/650/2023/12/202312256419.png)
![](/media/img/650/2023/12/202312254789.png)
![](/media/img/650/2023/12/202312259808.png)
![](/media/img/650/2023/12/202312253988.png)
![](/media/img/650/2023/12/202312258319.png)
![](/media/img/650/2023/12/202312256416.png)