Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

В одному з районів Рівненщини можуть посилити карантин

Фото - ілюстративне / відкриті джерела

Лідером за кількістю нових випадків коронавірусної хвороби сьогодні вранці став Костопільський район. Там додалося 24 хворих на коронавірус. Негативна динаміка у районі змусила керівників області розглянути можливість жорсткішого контролю за дотриманням карантинних заходів на Костопільщині.

– Ми пропонуємо для початку поспілкуватися з малим та середнім бізнесом, щоб вони посилили карантинні заходи, контролювали наявність засобів індивідуального захисту. Зокрема, щоб діяли обмеження, які необхідні для здійснення перевезень, відвідування закладів, які сьогодні відкриті для роботи. Зараз ми вивчаємо ситуацію по Костополю. Можливо, доведеться деякі заходи посилювати на території району, – зазначив перший заступник голови Рівненської ОДА Сергій Подолін.

Загалом від початку карантину у 406 мешканців Костопільського району виявили коронавірус. Більше хворих лише у Рівному та Рівненському районі.

Читати також

25.03.2023 Рівняни скаржаться на просідання нової бруківки: у міськраді кажуть, що винні водії

"Ми бачимо ваші звернення про те, що в деяких місцях, де покладена бруківка - відбулося її руйнування. Насправді часто причина цього - паркування авто в неналежному місці. Саме це найчастіше стає причиною руйнувань покриття". У дописі міськради зазгачають, що підрядник наразі переклав бруківку та виправив усі недоліки. Водночас водіїв закликають до правильного паркування та дотримання правил благоустрою міста.