В останню дорогу провели трьох бійців із півночі Рівненщини

Рівненщина попрощалася з військовослужбовцями Олегом Мельником, Петром Хомичем і Миколою Артюшком.

Про це повідомили в Рівненській ОДА.

Олег Мельник - родом із села Орв'яниця Дубровицької громади. Чоловік був справжнім патріотом своєї країни й боровся за неї до останнього подиху. На жаль, 13 червня воїн загинув під час виконання бойового завдання на Запорізькому напрямку. Йому назавжди - 51 рік.

Петро Хомич проживав у селі Колки Дубровицької громади. До лав Збройних сил України приєднався в лютому 2024 року. Молодий і енергійний, стійкий і сміливий, товариський і надійний, він залишався вірним військовій присязі та своїй країні до останнього подиху. На жаль, 11 червня військовий помер від тяжкої травми, отриманої під час виконання бойового завдання. Йому назавжди залишиться 28 років.

Микола Артюшок мешкав у селі Глушиця Сарненської громади. Захисник проходив службу за контрактом із січня 2022 року в лавах 104-ї бригади ТРО, 60-ого батальйону «Поліські вовки». Мав звання сержанта. Під час одного з тяжких боїв на Харківському напрямку в лютому 2024 року 52-річний Микола зник безвісти. Загибель військовослужбовця підтвердила ДНК-експертиза.

Читайте також