![](https://rivne.media/media/img/650/2023/11/2023112812218380.png)
В Острозі придбали генератор для військових.
Про це повідомили в Острозькій міськраді.
Спільно з працівниками ОКП "Водоканал", Острозької міської ради, Острозького міського територіального центру соціального обслуговування, КНП "Острозька багатопрофільна лікарня", КНП "Острозький центр ПМД", Відділу культури та туризму й інших небайдужих людей удалося зібрати 38 тисяч гривень на генератор для військових.
Генератор уже активно використовують українські захисники.
![](/media/img/650/2023/11/202311284075.png)