![](https://rivne.media/media/img/650/2023/11/2023113010236736.png)
В Острозі відкрили меморіальну дошку на честь загиблого земляка Анатолія Колесникова.
Про це повідомили в Рівненській облраді.
На фасаді будівлі Державного історико-культурного заповідника м. Острога відкрили дошку пам’яті воїну Збройних сил України Анатолію Колесникову.
Тут до війни захисник працював водієм, а з початком повномасштабної російсько-української війни 24 лютого 2022 р. став на захист рідної землі. Служив стрільцем-снайпером 110-ї ОМБР ім. генерала-хорунжого Марка Безручка.
Рік тому внаслідок мінометного обстрілу по контрольно-спостережному пункту 5-ї механізованої роти в м. Авдіївка Покровського району Донецької області чоловік отримав смертельне поранення. Анатолію Колесникову було 47 років.
На відкриття й освячення пам’ятної дошки прийшли рідні воїна, друзі, колеги та небайдужі острожани.
Ідея увічнити пам’ять Героя належить його дружині Оксані.
![](/media/img/650/2023/11/202311304242.png)
![](/media/img/650/2023/11/202311307329.png)
![](/media/img/650/2023/11/202311307510.png)