Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

В Україні робочий день можуть збільшити до 12 годин: за яких умов

До війни багато підприємств України працювали у дві, а то й в три зміни. Нині ж більшість підприємств працюють в одну зміну, тому роботодавець може збільшити трвиалість робочої зміни з 8 до 12 годин. 

Яким чином можна встановити 12-годинний робочий день? Чи обов’язково погоджувати із профспілкою? Чи достатньо розпорядження (наказу) роботодавця? Це все пояснили у Держпраці. 

Роботодавці не можуть розв'язати це питання самостійно. Для цього потрібно повідомляти своїх працівників. 

Відповідно до статті 61 Кодексу законів про працю України, роботодавець повинен погодити рішення про збільшення терміну робочого дня із профспілкою. Також необхідно запровадити підсумований облік робочого часу.

В умовах воєнного стану не застосовується попередження працівників про зміну істотних умов праці за два місяці (стаття 3 Закону України «Про організацію трудових відносин в умовах воєнного стану»). Запровадження підсумованого обліку робочого часу може оформлюватися розпорядчим документом роботодавця, але при цьому необхідна згода первинної профспілкової організації.

Читати також

25.06.2022 Блокада Калінінграда: Лукашенко каже, що Литва оголосила війну Росії

"Нас дуже напружує та ситуація і та політика, яку проводять наші сусіди. Ви в загальних рисах знаєте: це керівництво Польщі й керівництво Литви. Політика на конфронтацію.. І вам їх вистачає, особливо в Україні. Останнім часом найманців найбільше з Польщі. Я не розумію, навіщо їм потрібна ця конфронтація. Але ясно, що за спиною стоять і підштовхують тощо. Але політика огидна, поведінка – агресивна. Те саме з Литвою. Наростає потік інформації про їхні замисли призупинити транзит із Росії через Білорусь до Калінінґрада, ізолювати Калінінґрад. Ну слухайте, це суголосно з оголошенням війни! Це ж неприпустимо подібні речі в сучасних умовах", - каже очільник Білорусі.