В умовах карантину Поліська митниця стабільно наповнює бюджет

Фото - відкриті джерела; ілюстративні фото

"У квітні суб’єкти господарювання, які здійснювали зовнішньоекономічну діяльність в зоні діяльності Поліської митниці Держмитслужби перерахували до державного бюджету майже 488 млн.грн. За чотири місяці поточного року надходження митних платежів склали 2 871 млн.грн. Тобто, кожного робочого дня митниця забезпечила надходження до бюджету 35 мільйонів гривень", - повідомляє в.о. начальника Поліської митниці Держмитслужби Олексій Мужев.

Додатково за чотири місяці 2020 року до держбюджету України спрямовано 168 млн. грн. Ці кошти вдалося отримати за рахунок:

  • контролю митної вартості товарів – 141 млн.грн;
  • класифікаційної роботи – 15 млн.грн.;
  • контролю за визначенням країни походження – 12млн.грн.

За чотири місяці державна скарбниця отримала 2 871 млн.грн до загального та спеціального фонду, у тому числі ПДВ- 2 063 млн.грн.; акцизний податок - 508 млн.грн.; мито - 296 млн.грн.

"В умовах оголошеного карантину, закритих кордонів, наповнення державної скарбниці є головним нашим завданням, адже це фінансова стабільність і основа економіки країни. Традиційно хочу подякувати суб’єктам ЗЕД, які працюють у правовому полі та забезпечують наповнення бюджету. Окремо, велика подяка посадовим особам Поліської митниці, які в цей складний час перебувають на митних постах, протидіють контрабанді та митним правопорушенням, забезпечують справляння митних платежів та загалом створюють усі умови для комфортного обслуговування та здійснення митних процедур", - наголошує Олексій Мужев.

Поліська митниця Держмитслужби