![](https://rivne.media/media/img/650/2022/08/2022081615358308.jpg)
В Острозькій академії студентів трьох спеціальностей навчатимуть поліграфології.
Як повідомляють у Рівненській обласній державній адміністрації, йдеться про спеціальності "Психологія", "Громадське здоров‘я" та "Національна безпека".
Крім того, долучитися до навчання зможуть і студенти інших спеціальностей університету.
Під час навчання особливу увагу приділятимуть таким напрямкам:
- підготовка й підвищення кваліфікації поліграфологів, експертів-поліграфологів (за окремими договорами);
- розробка методичного й методологічного матеріалу для успішного провадження професійної підготовки фахівців;
- організація й проведення довгострокових науково-дослідницьких проектів, у рамках яких спільно будуть працювати представники різних навчальних і наукових установ, державних органів та служб; впровадження їх результатів (за окремими договорами);
- взаємний обмін фахівцями (професорами, дослідниками, практиками);
- організація, проведення й участь у симпозіумах, конференціях, семінарах за напрямом співпраці тощо.
"Підготовка таких фахівців, які здатні ідентифікувати осіб у вчиненні хибних управлінських рішень, є важливим завданням сьогодення. Це забезпечить ефективний та стабільний розвиток не тільки суб'єктів господарювання, організацій, установ, а поширюватиме принцип доброчесності, що присутній студентам та викладачам Острозької академії", - зазначив декан економічного факультету Олександр Новоселецький.