В УПЛ без перемог: "Верес" зіграв унічию з "Ворсклою"

У матчі 4-го туру УПЛ рівненський "Верес" на своєму полі у Луцьку зіграв унічию з полтавською "Ворсклою". Поєдинок завершився з рахунком 1:1.

Першими відзначилися гості. На початку другого тайму Тілль реалізував пенальті, який заробив Челядін. Вже за кілька хвилин рівняни зусиллями Ігоря Солдата зрівняли рахунок. Захисник "Вереса" завдав точного удару головою після подачі з кутового.

Одразу Михайло Сергійчук мав нагоду вивести свою команду вперед, однак не зміг реалізувати пенальті, який сам і заробив.

До кінця зустрічі "Верес" мав більше бажання та шансів вирвати перемогу, але рахунок більше не змінився.

Після чотирьох зіграних турів в активі рівнян два набрані очки та жодної перемоги.

Порадувати своїх вболівальників "Верес" зможе за тиждень у домашньому матчі з "Минаєм".