Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Вагітна жінка та чоловік з Рівненщини загинули під час атаки дронів у столиці

Загибель молодого подружжя внаслідок ворожої атаки на столицю сколихнула всю Україну. Тіло молодої жінки на 6-му місяці вагітності та її чоловіка виявили під уламками будинку 17 жовтня.

Як повідомляють на сторінці Зорянської громади, пара була родом з Рівненщини.

Замченко Вікторія народилась с. Голишів, а Замченко Богдан був уродженцем с. Дерев’яне. 

"Висловлюємо щирі співчуття родинам загиблих. Поділяємо ваше горе, сумуємо разом з вами, підтримуємо вас у годину скорботи", - йдеться у повідомленні.

Подруга сім'ї Анна Петрукова розповіла, що у трагедію складно повірити та й не хочеться. Повідомляє Суспільне.

"Вони були дуже світлими людьми й мали сильні почуття одне до одного: не вдавали сім'ю, а були нею. Разом ще з 2012 року. Спочатку жили у Рівному, а у 2014 році переїхали до Києва"', – пригадала жінка. 

За її словами, у двокімнатній квартирі на вулиці Жилянській сім'я прожила майже 3 роки. Анна пригадала, що Віка була тактовна, ніжна, освічена, вміла підтримати, ніколи не гналась за брендами, грошима та прагнула допомогти мамі, яка залишилась у Рівному.

Подруга родини пригадала, що:

  • коли почалась повномасштабна війна, Віка тимчасово поїхала до Рівного; 
  • в Київ повернулись у липні, хоч в цьому не було необхідності, адже Богдан достатньо заробляв, цього вистачало для них обох;
  • але Віка хотіла повернутись на улюблену роботу. Вона працювала сомельє в київському магазині алкоголю GoodWine.

"Вони довго хотіли дитинку, мріяли про це. Коли Віка завагітніла і сказала нам про те, всі були щасливі разом з ними. Мені б хотілося, щоб у нас в суспільстві було більше таких людей, як вони", – пригадала подруга.

Клієнти Вікторії також згадують про неї, як про професіонала.

"Дуже привітливою, позитивною, життєрадісною. Вона також була прекрасною професіоналкою, знавчинею вина, і залюбки ділилася знаннями", – пригадав Дмитро Деркач.

Читати також