![](https://rivne.media/media/img/650/2022/08/2022081315544553.jpg)
ДТП сталася сьогодні о 10.45 у селі Бабин на трасі "Київ-Чоп".
Як повідомили у прес-службі патрульної поліції області, водій вантажівки "ДАФ", житель Новоград-Волинського району Житомирської області, 1986 року народження, не стежив за дорожньою обстановкою, не дотримався безпечної дистанції, внаслідок чого допустив зіткнення з автомобілем "Сітроен Берлінго", який рухався у попутному напрямку, під керуванням жительки Новоград-Волинського.
Авто отримали механічні пошкодження. На водія вантажівки склали адмінпротокол за ст. 124 КУпАП (скоєння ДТП).
![](/media/img/650/2022/08/202208137677.jpg)
![](/media/img/650/2022/08/202208131437.jpg)
![](/media/img/650/2022/08/202208138832.jpg)