![](https://rivne.media/media/img/650/2024/01/2024011916199032.jpg)
Вараська багатопрофільна лікарня одержала гуманітарний вантаж із Венеції.
Про це повідомили у Вараській громаді.
Допомогу організували та направили за власний кошт до Вараша волонтери Української громади у Венеції, "Croce verde" м. Soncino та асоціації MANIVERSO.
У вантажі медичне обладнання: лікарняні функціональні ліжка; ортопедичні матраци; палатні крісла; повітряні протипролежневі матраци; теплі ковдри; підгузки для дорослих; інвалідні візки різного типу та призначення та багато інших матеріалів медичного застосування для лікування та реабілітації.
![](/media/img/650/2024/01/202401193128.jpg)
![](/media/img/650/2024/01/202401197731.jpg)
![](/media/img/650/2024/01/202401199747.jpg)