![](https://rivne.media/media/img/650/2022/07/2022071311586273.jpg)
Рівненщина прийняла всеукраїнську естафету. Із сусідньої Львівщини зустріли велетенський прапор, розміром 12 на 6 метрів.
Як зазначають в Рівненській ОВА, полотнище у рамках акції «Все є Україна. Все є перемога. Все є ЗСУ» підписують і зустрічають в кожному регіоні України. Останньою точкою, де планують розгорнути державний символ, має стати звільнений Крим.
У Рівному синьо-жовтий стяг зустрічали урочисто. Його внесла команда-переможців обласного етапу військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»). Також кожен рій передав прапор підписаний побажаннями для військових на передовій.
Тепер прапор передали Тернопільщині, а менші - поїдуть на передову.
До слова, всеукраїнська акція розпочалася з 19 червня. Вперше стяг розгорнули на вершині Говерли жінки із запорізької команди «DreamTeam».
- На прапорі написали побажання для наших захисників та захисниць, аби підтримати їх і вкотре показати, що їх чекають вдома з перемогою», - додав очільник Рівненської ОВА Віталій Коваль.
![](/media/img/650/2022/07/202207138336.jpg)