Рівне Медіа

Венеція по-українськи: як пересуватися містом у негоду?

фото - Фейсбук

Бачу багато мемів в стрічці про те, як кияни вимушені боротися зі стихією та шукати альтернативні способи пересування. Адже вулиці деяких районів міста скоріше нагадують справжні річки, пише Уляна СупрунПро всяк випадок нагадаю правила безпеки, якщо вас застала негода:

- Краще не виходьте без потреби з приміщення. Але якщо немає можливості залишитися - зарядіть до максимального рівня ваші ноутбуки, планшети та, головне, мобільні телефони.

- Не намагайтеся заходити в місця, де сильний потік води або стоїть вода. Це може виглядати безпечним, але під водою може бути сильна глибина або небезпечні сторонні предмети.

- Якщо ви знаходитесь на відкритому просторі під час грози, не використовуйте свій мобільний телефон, окрім випадків, коли вам потрібно викликати допомогу.

- Не стійте на вулиці під високими деревами чи стовпами.

- Відстежуйте прогнози погоди. Перевіряйте соціальні мережі - там можна швидше дізнатися про проблеми на вулицях.

- Якщо негода застала вас в той час, коли ви за кермом, намагайтеся відшукати місце для парковки та залиште автомобіль в безпечному місці. Не паркуйте автомобіль під деревами, оскільки є небезпека падіння гілок. Якщо такої можливості немає - продовжуйте їхати, проте зменште швидкість та увімкніть фари.

- Допомагайте людям поруч, але у екстремальних ситуаціях - обов`язково викликайте рятувальників.

Джерело фото - https://goo.gl/h1NmT7

Читати також