Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

"Верес" може провести матч на стадіоні в Рівному у цьому році

Президент клубу Іван Надєїн у коментарі Veres TV розповів про свої враження від ходу реконструкції стадіону "Авангард". Наразі на об'єкті пришвидшили темпи виконання робіт. Представник фірми-підрядника раніше заявляв, що за п'ять тижнів на стадіоні буде готове футбольне поле.

Іван Надєїн розраховує, що восени цього року на "Авангарді" червоно-чорні зможуть провести товариський матч, а вже навесні грати на рідному стадіону другу частину сезону.

- Навіть на незавершеному стадіоні - провести матч, наприклад на Покрову, це був би серйозний сигнал про повернення Вереса до Рівного, - розповів президент "Вереса".

Нагадаємо, за першу перемогу у сезоні футболісти та тренери рівненського клубу отримали рекордні преміальні.

Читати також

25.09.2022 У Володимирці попрощались з молодим командиром, який загинув при звільненні Харківщини

Він служив в 14 окремій механізованій бригаді командиром відділення 4 стрілецької роти, 2-го стрілецького батальйону. Загинув при звільненні Харківської області. Герою 30 вересня виповнилося би 26 років. По усьому маршруту десятки людей на колінах зустрічали ескорт. Після чого земляки попрощалис із Героєм на майдані Єдності. Поховають захисника сьогодні у Свято-Миколаївському двопрестольному храмі ПЦУ.

25.09.2022 На Рівненщині будують нове відділення психоневрологічного інтернату

Також Олексій Бучинський та Олександр Гомон завітали у КП «Обласна психіатрична лікарня с. Орлівка» РОР, де ознайомились із  новим укриттям, яке знаходиться на фінальній стадії реконструкції та має бути завершене до кінця поточного тижня, лікувальними відділеннями, клініко-діагностичною лабораторією, пральнею та господарчою частиною закладу, поспілкувалися з його працівниками та підопічними.