"Верес U19" переміг в Одесі "Чорноморець" та піднявся на 4-е місце

Юнацька команда рівненського "Вереса" в Одесі здобула свою першу у новому сезоні гостьову перемогу.

Цей успіх дозволив рівнянам піднятися на четверту позицію у турнірній таблиці юнацького чемпіонату Української Прем'єр-ліги.

Чорноморець U19 - Верес U19 - 0:2 (0:1)

чемпіонат Української Прем'єр-ліги U19, 10 тур
19 жовтня 2024 року, Одеса, СОК Люстдорф

Чорноморець U19: Пірожок - Ходак (Чебоненко, 46), Марков (Козир, 66), Пилипенко, Ярмола, Скрєбов, Фатьянов, Вєнік, Бакаляров (Григорчук, 66), Скараєв (Євдокименко, 82), Дзень (Каптенко, 46). Запасні: Іванніков, Лущик, Тер.
Стартший тренер: Анатолій Діденко.

Верес U19: Хабло - Лапко, Кусий, Бокій, Данніков, Баран, Багрій (Ковалюк, 70), Петров (Вороб'як, 70), Халілов (Дубовик, 59), Юдін (Носовський, 59), Волчков (Середюк, 82). Запасні: Кулик, Олексенко, Гаврилюк, Гладиш.
Старший тренер: Станіслав Упілков.

Голи: Багрій (3), Халілов (59).
Попередження: Дзень (45), Григорчук (76) - Халілов (2), Петров (67).

Перед стартом цієї гри у турнірній таблиці юнацької ліги Верес і Чорноморець розділяли сім позицій і вісім очок. Ціла прірва. І сьогодні червоно-чорні дуже впевнено довели, що зараз перебувають на якісно іншому рівні гри, аніж їхні суперники.

Вже на третій хвилині гри свій другий у сезоні м'яч провів Павло Багрій, вивівши гостей вперед у рахунку після асисту від Микити Юдіна. До перерви Верес мав закривати гру. Чудові моменти не реалізували Теймур Халілов і все той же Павло Багрій.

Те, що не вдалося зробити у першому таймі - рівняни реалізували по перерві. Данило Фатьянов у центрі поля помилився, подарувавши м'яча Теймуру Халілову. Той пробіг метрів тридцять і пробив над голкіпером - 0:2.

Перша гостьова перемога підопічних Станіслава Упілкова дозволила піднятися їм на четверту позицію у турнірній таблиці.