"Верес" вирвав перемогу на останній хвилині матчу

У матчі 21-го туру Першої ліги рівненський "Верес" на своєму полі у Млинові переміг "ВПК-Агро" з рахунком 1:0. Єдиний гол у матчі на останній доданій хвилині прямим ударом зі штрафного забив Роман Гончаренко.

Упродовж всього поєдинку рівняни створювали перевагу та небезпечні моменти на складному полі, однак м'яч вперто не йшов у ворота гостей. Коли спливала четверта додана хвилина до основного часу гри, "Верес" заробив штрафний, який майстерно виконав центральний захисник Гончаренко. Одразу після цього арбітр дав фінальний свисток.

Вперше після піврічної паузи матч змогли відвідати вболівальники. На стадіоні "Колос" у Млинові зібралося близько тисячі фанатів.

Завдяки перемозі рівняни залишились одноосібними лідерами чемпіонату. В активі "Вересу" 45 очок після 19 зіграних матчів. Найближчі переслідувачі, "Чорноморець" та "Металіст 1925", свої матчі у цьому турі ще не зіграли.