"Верес" здобув восьму перемогу поспіль у Першій лізі

Фото - ілюстративне

У матчі 20-го туру Першої ліги рівняни у Кременчуці перемогли тамтешній "Кремінь" з рахунком 2:1. У складі "Вереса" відзначилися Дмитро Нємчанінов та Михайло Сергійчук (з пенальті).

По ходу поєдинку рівненському клубу довелося відігруватися. Господарі першими відкрили рахунок - на 13-ій хвилині відзначився Бичков. За сім хвилин Нємчанінов зрівняв рахунок, завдавши точного удару головою після навісу з кутового від Панасенка.

Рахунок тримався рівним до 71-ої хвилини. А потім Віталій Дахновський заробив пенальті, який впевнено реалізував Михайло Сергійчук. Більше команди голів не забивали.

Для рівнян ця перемога стала восьмою поспіль у чемпіонаті Першої ліги. Наразі підопічні Юрія Вірта займають 1 місце в турнірній таблиці, маючи в своєму активі 42 очки.

Наступний матч "Верес" зіграє на своєму домашньому стадіоні у Млинові 10 квітня. Червоно-чорні прийматимуть "ВПК-Агро".