Рівне Медіа
Словацького 4-6, 320 Рiвненська область, Рiвне
+380988858579 rivne.media@gmail.com

Вертепна зірка з лози своїми руками: мешканка Рівненщини показала майстер-клас (ВІДЕО)

Наші предки з давніх-давен використовували природній матеріал для прикрашання своїх осель та обійсть. Не оминула така естетична тенденція і новорічно-різдвяний період.

Викладачка декоративно вжиткового мистецтва у Здолбунівському центрі культури та дозвілля Ірина Кухар показала майстер-клас із лозоплетіння. Зокрема - як сплести із сіна, лози та соломи вертепну зірку.

Зірка є одним із символів народного обряду колядування, що відбувається на Різдво по Святій Вечері. Такий атрибут наші предки робили власноруч із підручних матеріалів.

До слова, Ірина Кухар займається плетінням усе своє життя. Любов до народного ремесла прищепила їй мама.

Джерело: Рівненщина туристична

Читати також

18.01.2022 У Рівному демонтують обмінний пункт валют

У Рівному на засідання міськвиконкому розглянули питання про звільнення території від незаконно встановленої тимчасової споруди. Мова йде про пункт обміну валют на вулиці Дубенській, 44а. Члени виконкому підтримали рішення про демонтаж тимчасової споруди. Надалі управління містобудування та архітектури має організувати виїзд комісії на місце. А департамент інфраструктури та благоустрою повинен організувати роботу з демонтажу споруди та визначити місце подальшого її зберігання.