Рівне Медіа

Веслувальники з Рівненщини вибороли низку нагород

Збірна веслувальників з Рівненщини взяла участь у чемпіонаті України з веслування на байдарках і каное, який відбувався 3-7 серпня в м. Дніпро. Вагомий внесок у виступ збірної команди Рівненської області внесли дубенські веслувальники.

Про це повідомляють на сторінці Типове Дубно.

На чемпіонаті серед молоді до 23 років успішно виступив Андрій Шкарнега, який здобув 2 золотих і 2 срібних нагороди.

У юніорів до 18 років відзначилась Катерина Безнюк (учениця ЗОШ № 7), яка здобула 3 бронзових медалі. Учні ж цієї школи Тарас Савчук та Назар Рудюк вибороли срібну нагороду в каное-двійці. Також Тарас Савчук у парі з львів’янкою Христиною Осипчук здобули золоту медаль у змішаному виді програми (мікс) на дистанції 500 м.

Каное-четвірка в складі Миколи Мухи (ЗОШ № 6), Назара Раша (Дубенське ВХПТУ), Тараса Савчука, Назара Рудюка (ЗОШ № 7) здобула бронзову медаль.

Також з 18 по 21 серпня в м. Дніпро відбувся Чемпіонат України серед юнаків 2004-2005 р.н., 2006-2007 р.н. Серед наймолодших юнаків успішно виступили дубенчани Максим Лавренчук (ЗОШ № 6) та Артем Бочелюк (ЗОШ № 7), які на дистанції 500 м у каное-двійці здобули золоті медалі. Окрім того, Лавренчук Максим здобув золоту медаль на дистанції 2000 м у каное-одиночка та срібну на дистанції 1000 м.

Слід відзначити успішний дебют молодих тренерів Івана Бороденка та Олексія Павлюка.

Читати також