Від трагічних наслідків врятувала каска: історія воїна, який проходить реабілітацію на Рівненщині

Військовий із Харківщини проходить реабілітацію на Рівненщині.

Історію Захисника розповіли в Рівненській ОДА.

Євген народився на Харківщині. Уперше став на захист України у 2015 році у свої тридцять років. Служив гранатометником у мобільній групі Державної прикордонної служби.

Рік по тому чоловік повернувся додому, проте розумів, що ворог не відступить. У лютому цього року Євген знову заступив на службу. Воїн поповнив лави піхоти у 53-ій ОМБР і потрапив на Авдіївський напрямок.

«Доводилося йти до місць виконання бойових завдань по 5-6 км пішки. Рухалися в темну пору доби, споряджені й із запасами провізії, озброєння. Адже вдень усі шляхи прострілювалися авіацією та артилерією», - розповідає захисник.

Весною військовий отримав тяжке поранення. По позиціях відпрацював ворожий танк. Уламками зачепило шию, перебило праву руку та коліно. На щастя, від трагічних наслідків врятувала каска і Євгену вдалося вижити.

«Бойові товариші зробили все, аби якнайшвидше витягнути мене з передньої лінії. Після цього я опинився у шпиталі. Лікарі діагностували зараження крові. Окрема подяка їм за героїчну працю та щоденний порятунок поранених солдатів», - каже Євген.

Згодом боєць відправився на реабілітацію на Рівненщину - у КП "Рівненський обласний госпіталь ветеранів війни" РОР. Кожного дня разом із мультидисциплінарною командою госпіталю наполегливо боровся, аби відновити здоров’я. Символічно, що Євген досягнув своєї мети на 60-ий день народження батька - він знову почав ходити.