Віддав службі в ЗСУ 25 років: на Донеччині помер майстер-сержант із Рівного

На Донеччині помер майстер-сержант із Рівного Віктор Голосюк. 

Про це повідомлять в.о. міського голови Рівногоо Віктор Шакирзян. 

Це сталось 22 червня. Чоловіку було 57 років. 

Віктор Голосюк народився 16 липня 1966 року у Рівному. Закінчив Рівненський ліцей №3, а за тим, пішов на строкову службу в армію.

«Армія та захист рідного народу – це було його покликання, справа усього життя. Він часто повторював: «Є така професія – Батьківщину захищати». І саме так жив, так виховував мене, такими принципами керувався по життю», - розповідає син Героя Гліб.

Віктор служив у Одесі, згодом закінчив школу прапорщиків-мічманів. Після цього, віддав 25 років службі в Збройних силах України.

«Він був дуже люблячим чоловіком та батьком. Дещо суворим – як данина професії, діти військових мене точно зрозуміють. Але саме він навчив мене ключовим та важливим для чоловіка речам – дисципліні, чіткості, відданості. Я гордий, що є сином такого батька», - каже Гліб

Після багатьох років служби Віктор пішов на пенсію. Він дуже любив трьох онуків, які його просто обожнювали. Але, коли розпочалася антитерористична операція у 2014 році, повернувся в ЗСУ. Продовжив її і після початку повномасштабного вторгнення, спершу на полігоні, а згодом – на Донеччині.

«Тато, як справжній кадровий військовий, був небагатослівним. Говорив мало, був досить закритий щодо справ військових. Він не хотів когось налякати, чи змусити переживати. Тому ані про АТО, ані про сучасні бойові дії практично не розповідав. Він завжди брав удар на себе, у будь якій ситуації. Був справжнім захисником, мужнім і хоробрим», - продовжує син.

Прощання із Героєм відбудеться завтра, 28 червня, о 9.30 на майдані Незалежності у Рівному. Поховають його на кладовищі «Нове»…

Читайте також