Рівне Медіа

Відомі деталі аварії за участі автомобіля "швидкої" у Дубно (ФОТО)

У Дубні водій легковика не пропустив швидку з проблисковими маячками.

Про це повідомили на сторінці Рівненського обласного центру екстреної медичної допомоги у Фейсбуці.

О 13:10 на номер 103 надійшов виклик про те, що в Дубно на вулиці Сурмичі, 85 знепритомніла жінка.

Бригада Дубенської станції екстреної медичної допомоги одразу ж о 13:10 виїхала на виклик увімкнувши проблискові маячки та звуковий сигнал. Водій автомобіля «Volkswagen Jetta» не дав дорогу кареті швидкої допомоги та допустив зіткнення з автомобілем «Chevrolet Tacoma».

«Перед мостом утворився затор. Ми намагалися чимшвидше потрапити до пацієнта. Їхали по зустрічній, щоб об’їхати колону, яка утворилася перед мостом. Увімкнули проблискові маячки, але деякі водії проігнорували. Біля АЗС водій одного з легковиків зіткнувся з нами», - розповів водій Дубенської станції екстреної медичної допомоги Віталій Мороз.

«Ми одразу ж повідомили про це диспетчеру і він надіслав іншу бригаду на виклик. На щастя, з жінкою все гаразд. Після огляду медиків необхідність транспортувати її до лікарні не було необхідності. На щастя, все обійшлося. Однак такі ситуації не рідкість. Не всі водії розуміють. що для нас кожна хвилина на вагу золота. Ми поспішаємо рятувати життя людям, а не «їздимо заради забавки», - розповіла лікарка Дубенської сианції екстреної медичної допомоги Руслана Яковюк, яка їхала на виклик у кареті, шо втрапила у ДТП.

Внаслідок аварії працівники екстреної медичної допомоги не постраждали.

Ми писали: У Дубно карета швидкої допомоги їхала на виклик та потрапила у ДТП (ФОТО)

Читати також