![](https://rivne.media/media/img/650/2024/01/2024013112292386.png)
У Рівному на вулиці Захисників Маріуполя сьогодні сталась потрійна ДТП. Як повідомили журналістам "Рівне Медіа" у патрульній поліції Рівненщини, у аварії ніхто не постраждав.
ДТП сталась близько 8-ї години ранку.
"На місці патрульні з'ясували, що водій автомобіля "Шкода" не впорався із керуванням, внаслідок чого здійснив зіткнення з транспортним засобом "Шевроле", який по інерції здійснив виїзд на зустрічну смугу і зіткнувся з авто "Нісан". Внаслідок ДТП ніхто не зазнав тілесних ушкоджень. Деталі з'ясовуються", - повідомила речниця патрульної поліції Тетяна Рачок.
Ми писали раніше: У Рівному стались дві аварії на одній вулиці: працюють медики та поліція