Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Відомі рівняни стали героями молодіжного відеоролика

фото ілюстративне

Відомі рівняни долучилися до інформаційної кампанії Мін’юсту «Зупинимо булінг разом», пише Головне територіальне управління юстиції у Рівненській області

Наймолодша діджейка України Юліана Попович, відома під псевдонімом DJ Crystal Girl, викладач танців в стилі хіп-хоп та брейкданс Ярослав Клименко, організаторка численних проектів та конкурсів краси і таланту, засновниця компанії ARTmodels Оксана Ігас, один із найкращих на Рівненщині ведучих вечірок та фестивалів Михайло Юрчук, відомий як MC Gonibez, а також патрульні Іванна Бояківська та Юрій Поліщук знялися у молодіжному відеоролику «СтопБулінг». 

Відомі та успішні рівняни на власному прикладі показують, що насправді круто досягати поставлених цілей у житті власними зусиллями, натхненною працею, саморозвитком та самовдосконаленням. 

Нагадаємо, що в Україні триває інформаційна кампанія Мін’юсту #CтопБулінг в рамках проекту «Я МАЮ ПРАВО!». Для реалізації правопросвітницької кампанії розроблені інформаційні матеріали, з яких можна дізнатися, які види булінгу існують та як діяти в ситуації, якщо ви стали свідком булінгу. В них також міститься інформація для батьків, чиї діти стали жертвами цькування або ж самі вчиняють насилля щодо інших дітей.

Читати також