![](https://rivne.media/media/img/650/2024/02/2024020110525965.png)
Президент БК "Рівне" Сергій Ліщук провів тренування для учнів Рівненського ліцею № 12.
Про це повідомили в Рівненській ОДА.
Тренування з баскетболу стало частиною підготовки команди ліцею до участі у "Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги". Сергій Ліщук - один з амбсадорів проєкту на Рівненщині.
Наразі вже майже 1700 команд із Рівненської області зареєструвалися для участі в змаганнях. Це колективи з волейболу, футзалу, спортивного орієнтування та черлідингу.
![](/media/img/650/2024/02/202402013938.png)
![](/media/img/650/2024/02/202402017447.png)