Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Відомо, де на Рівненщині лікарні найбільш завантажені хворими на коронавірус

Фото - ілюстративне

Станом на 2 травня лікарні Рівненщини у середньому майже на половину заповнені хворими на коронавірус. Про це інформує Цілодобовий штаб з протидії коронавірусу при Рівненській ОДА.

Найскладніша ситуація у Гощанській багатопрофільній лікарні, де 80% ліжкомісць заповнені хворими на COVID-19. Слідом йдуть три лікарні у Рівному, де завантаженість становить близько 77%. Непроста ситуація також у Зарічненській багатопрофільній лікарні, де заповнені 70% "ковідних" ліжкомісць.

Найбільш благополучна ситуація у Дубенській, Дубровицькій та Рокитнівській лікарнях, де заповненість не перевищує 28%.

Читати також

25.03.2023 В‘язень колонії на Рівненщині отримав додатковий строк за відмову мити підлогу

Характеризують його, як особу, відносно якої неодноразово застосовувались заходи дисциплінарного характеру, в тому числі у виді поміщення до дисциплінарного ізолятору. Однак, як зазначають на шлях виправлення не став, продовжив допускати порушення правил та умов відбування покарання та здійснив злісну непокору законним вимогам адміністрації державної установи «Катеринівська виправна колонія (№46)». Зокрема, 27 січня 2023 року, де згідно з затвердженим графіком чергувань засуджених, відповідно до вимог ч.5 ст.118 Кримінально- виконавчого кодексу, він був черговим по прибиранню житлових та підсобних приміщень відділення, прилеглої території локальної дільниці на січень місяць 2023 року засуджений мав зробити вологе прибирання кімнати виховної роботи відділення СПС №3 від виконання якої засуджений категорично відмовився. Своїми діями він вчинив злісну непокору законним вимогам адміністрації установи виконання покарань. Пояснювати причину небажання прибирати відмовився. Відтак, Сарненський районний суд визнав його винним у вчиненні злочину, передбаченого ст.391 КК України та призначив покарання у виді позбавлення волі строком на один рік.