Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Відомо, де на Рівненщині найгірша ситуація з covid-19

На Рівненщині сьогодні, 27 березня, провели комісію ТЕБ та НС, на якій обговорювали епідемічну ситуацію області.

Було прийнято рішення не запроваджувати "червону" карантинну зону. Однак, голова Рівненської ОДА Віталій Коваль наголосив, що у окремих громадах через погіршення ситуації рекомендуватимуть посилити карантин.

"8 територіальних громад, в яких показники захворюваності вище норми, сьогодні змушені будуть провести місцеві комісії ТЕБ і НС і посилити карантинні заходи. Зокрема, найгірша ситуацію у місті Рівному, Дубно та Вараші. Доручено відповідним управлінням посилити роботу і провести ряд контрольних заходів на цих територіях", - зазначив пан Коваль.

До слова, у Рівному міська комісія ТЕБ та НС вирішила впровадити більш жорсткі обмеження. Ми писали про це тут: Рівне залишається в «помаранчевій» зоні, але вводить жорсткіші карантинні обмеження

Читати також

23.09.2023 Презенти від військових та майстер-класи: у Костополі відбувся благодійний мистецький вікенд

22 вересня до Дня миру і Дня позашкілля працівники та вихованці закладу організували благодійний мистецький вікенд "Діти прагнуть миру". Метою якого було зібрати кошти для купівлі квадрокоптера DJI Mavic 3 для групи Окремого центру спеціальних операцій "Захід" в якій несе службу працівник закладу Дмитро Козоровський. Гості заходу мали можливість долучитися до різноманітних майстер-класів: бісероплетіння, виготовлення фігурок із сіна, паперопластики, розпису гіпсових фігурок, оздоблення імбирних пряників, виготовлення еко-сумок. Кожен міг придбати домашню випічку, напої, сувеніри ручної роботи і презенти від військових. Спільними зусиллями було зібрано близько 25 тисяч гривень.