![](https://rivne.media/media/img/650/2024/05/2024050715221478.png)
Цього місяця в Корці та Гощі працюватимуть мобільні бригади обласного протипухлинного центру.
Про це повідомив голова Рівненської облради Андрій Карауш.
"21 травня — Корець, 28 травня — Гоща. У цьому місяці виїзні бригади нашого обласного протипухлинного центру працюватимуть у цих двох колишніх райцентрах. Онкомамолог, онкохірург і онкогінеколог прийматимуть людей на базі тамтешніх ЦПМСД.
Нагадаю, що такі виїзні прийоми-огляди проводять задля ранньої діагностики пухлинної патології та передракових станів. Проблема з цим дійсно є і такі виїзди — це хороша можливість обстежитися без поїздки в Рівне. Охочим пройти огляд варто уточнити інформацію в сімейних лікарів", - пише Андрій Карауш.