Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Відомо, коли в школах Рівного буде свято останнього дзвоника і чи пускатимуть батьків?

Фото - відкриті джерела; Ілюстративне фото

Трохи більше двох тижнів залишилось до завершення навчального року у закладах освіти міста Рівного. Цьогоріч свято останнього дзвоника відбудеться дещо пізніше, аніж у інші роки – на початку червня. Це пов’язано з тим, що через карантин не змогли вчасно вичитати матеріал. Кожен заклад визначає дату проведення в індивідуальному порядку. Школам рекомендували провести свято останнього дзвоника по завершенню навчального року – 4 червня.

Кожен керівник закладу освіти разом із педагогічної радою повинні були вирішити і обговорити на засіданні остаточну дату проведення свята останнього дзвінка. Після цього – узгодити її з батьками. Про це нашим журналістам розповіла заступниця начальника міського управління освіти Катерина Сичик. За її словами, попри карантинні обмеження, батьків таки можуть допустити на свято.

«Згідно зі зміною нашого законодавства, ми на це акцентуємо увагу, рішення, яке приймається керівником закладу і педагогічною радою і обов’язково погоджується із учасниками освітнього процесу – батьками. Хоча, згідно карантинних обмежень, батьків ми не допускали у заклади освіти, але зараз ми схиляємось до того, щоб із дотриманням карантинних заходів батьки мали змогу відвідати це свято», - пояснила Катерина Сичик.

Аби не було скупчень людей, свято управління освіти закликає використати усю можливу інфраструктуру міста для безпечного проведення свята.

Читати також