![](https://rivne.media/media/img/650/2020/12/vidomo-shcho-z-zhinkoyu-yaka-potrapila-pid-kolesa-20201217_3437.jpg)
Сьогодні в обідню пору в Рівному біля Свято-Покровського собору на вулиці Князя Володимира сталась дорожньо-транспортна пригода – водій легкового автомобіля Chevrolet збив жінку.
У поліції нашим журналістам повідомили, що вона переходила дорогу у невстановленому місці. Відомо, що потерпілу доставили у лікарню, де в неї діагностували перелом ноги.
Водій, відповідно до освідування, був тверезий.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Біля Покровського собору у Рівному збили пішохода (ФОТО+ВІДЕО).