Відомо, скільки коштів повернули споживачам Рівненщини за неякісні товари цьогоріч

Ілюстративне фото

У Рівненській області з початку року споживачам повернули понад 166 тисяч грн за неякісні товари та послуги.

Про це інформують у Рівненській ОДА.

«Торік до нашого управління надійшло 283 скарги щодо порушення прав споживачів. Цьогоріч вже маємо 63 звернення, - розповіла заступниця начальника Головного управління Держпродспоживслужби Рівненської області Оксана Немкович. – Найчастіше людей турбують неналежні послуги ЖКГ, часто скаржаться на якість товарів. Залишаються і одвічні проблеми: відмова у видачі чека, безготівковому розрахунку. Є також незадоволені грубістю та нетактовністю персоналу під час обслуговування».

Вже цьогоріч за сприяння працівників управління споживачам повернули понад 166 тисяч грн за придбану неякісну продукцію.

«Головна порада для споживачів: завжди зберігайте документи, що підтверджують факт купівлі-продажу. Це можуть бути договори, квитанції, чеки, акти виконаних робіт. При відсутності таких документів захистити права споживача практично неможливо», - наголосила Оксана Немкович.

Також, купуючи товар, потрібно уважно ознайомитись з інформацією про нього, його особливості та вимоги щодо експлуатації. Адже часто трапляються випадки, коли через незнання людина сама зіпсувала товар.

У межах Рівненщини функціонує 6 консультаційних центрів, куди можна звернутися із скаргою.

Читайте також