Відомо, скільки осіб із розладами, пов`язаними зі стресом, виявили на Рівненщині минулоріч

На Рівненщині відбулася науково-практична конференція з реабілітації військових і переселенців.

Про це повідомили в Рівненській ОДА.

Щорічно в Україні й, зокрема, у Рівненській області зростає кількість людей зі стресовими розладами. На жаль, це результат багатьох викликів, із якими зіткнулося українське суспільство.

Так, найбільш вразливими категоріями наразі є військовослужбовці, що пережили травматичний досвід, і вимушені переселенці.

Шляхи розвитку реабілітації людей із такими станами було обговорено під час науково-практичної конференції «Медико-психологічна реабілітація та соціальна адаптація учасників бойових дій та вимушених переселенців». Захід відбувся в Рівненському обласному центрі психічного здоров'я населення.

"Минулоріч на Рівненщині офіційно виявили 559 осіб із розладами, пов’язаними зі стресом, тобто посттравматичний стресовий розлад, гостра реакція на стрес та інші. Це на 76,4 % більше в порівнянні з попереднім роком. Кількість подібних звернень постійно збільшується, тож необхідно розширювати й можливості для допомоги таким людям", - зазначив перший заступник голови РОДА Сергій Подолін, який узяв участь у конференції.

Як відомо, у майже півтори сотні медзакладів області можна отримати безкоштовну послугу з ментального здоров'я. Її надають близько 400 лікарів на первинному, вторинному та третинному рівнях.

Читайте також