Відомо, скільки підозрюваних у держзраді викрили на Рівненщині

На Рівненщині співробітники служби безпеки України викрили 32 підозрюваних у державній зраді з початку року. 

Як повідомляють у Рівненській ОДА, загалом підозри отримали 200 громадян.

32 з них - за державну зраду, 30 - за колабораціонізм та пособництво державі-агресору, 15 - за розповсюдження комуністичної символіки.

«Одним із резонансних випадків стало затримання громадянина республіки Білорусь у січні цього року. Чоловік приїхав в Україну для коригування ударів по енергетичній інфраструктурі за завданням російської воєнної розвідки. До слова, цьогоріч ще троє осіб отримали підозру за передачу ворогу даних про ЗСУ», - розповіла речниця Управління СБ України в Рівненській області Анна Свінціцька-Савчук.

Крім цього, речниця управління СБ звернула увагу на питання звільнення полонених. Так, Служба безпеки України застерігає від шахрайських схем, коли невідомі особи можуть телефонувати та пропонувати «допомогу» у нібито визволенні родичів з полону.

«Якщо ви зіштовхнулися із такими випадками шахрайства, звертайтеся до Об'єднаного центру з координації пошуку та звільнення незаконно позбавлених волі осіб внаслідок агресії проти України, який працює при СБУ», - наголосила Анна Свінціцька-Савчук.

Контактні номери центру: +38(044)321-11-21, +38(098)321-11-21

 

Читайте також