![](https://rivne.media/media/img/650/2024/04/2024041010223774.png)
На Поліссі з початку року паліїв сухостою оштрафували на понад 70 тисяч гривень.
Про це інформують у Державній екологічній інспекції Поліського округу.
Незважаючи на інформаційно-роз’яснювальні заходи, на високі штрафи, мешканці Рівненщини та Житомирщини, на жаль, продовжують порушувати природоохоронне законодавство.
З початку року в рамках заходів щодо запобігання та протидії масовим пожежам лісів, торфовищ та сухої природної рослинності виявлено 41 порушення (24 – Рівненська область, 17 – Житомирська), складено 36 протоколів за ст. 77 КУпАП (21 – Рівненська, 15 – Житомирська), 5 (3 – Рівненська, 2 – Житомирська) – за ст. 77-1 КУпАП.
На Рівнещині сума накладених штрафів склала понад 41 тис грн. Ще понад 32 тис грн штрафів накладено на жителів Житомирської області.
![](/media/img/650/2024/04/202404108160.png)
![](/media/img/650/2024/04/202404105070.png)
![](/media/img/650/2024/04/202404104388.png)
![](/media/img/650/2024/04/202404105516.png)