Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Відзавтра у Сарнах завершується опалювальний сезон

Відзавтра у Сарнах завершується опалювальний сезон. 

Про це повідомляють у Сарненській міськраді. 

Таке рішення зумовлене зверненням більшості споживачів до комунального підприємства з пропозицією припинити постачання теплової енергії через відсутність фінансової можливості оплачувати послуги теплопостачання та припиненням дії договорів на постачання газу до усіх бюджетних установ не тільки громади, а й країні вцілому.

- Це жодним чином не вплине на навчальний процес, оскільки у школах з 1 по 17 квітня розпочинаються весняні канікули, у садочках температурний режим забезпечуватиметься іншими способами до настання стабільно високоі середньодобової температури, - йдеться у повідомленні. 

Нагадаємо, із середни квітня також припинять постачання тепла у Дубні. 

Читати також

06.06.2023 Хвилювалась, що лишилась увімкнена електроплита: у Бармаках жінка травмувалась у магазині

Днями до поліції звернулася керуюча магазину у селі Бармаки. Жінка повідомила, що у магазині впала та травмувала відвідувачка, після чого її ушпиталили в лікарню. Потерпіла не мала при собі мобільного телефону, тому прохала керуючу викликати до неї патрульних. Прибувши до міської лікарні інспектори розшукали 75-річну рівнянку, яку госпіталізували з підозрою на перелом ноги. Та жінка хвилювалася зовсім не за те, адже з її слів — вона проживає сама, а вдома залишилася увімкнена електроплита. Поліцейські виконали прохання жінки та, прибувши до її квартири, вимкнули усі прилади, зібрали речі першої необхідності та доставили їх для потерпілої.