![](https://rivne.media/media/img/650/2022/08/2022080312462279.jpg)
Сьогодні зранку у селі Людинь на Дубровиччині сталась ДТП, у якій травмувалась мотоциклістка.
Про це інформують у відділі комунікації поліції області.
27-річна жителька села Золоте, керуючи незареєстрованим мотоциклом, не впоралася із керуванням та в'їхала у бетонні плити, якими частково була перекрита проїзна частина.
За результатами попереднього обстеження потерпіла отримала відкриту черепно-мозкову травму, перелом основи черепа під питанням та забої тіла. Наразі її транспортують у лікарню Рівного для детального обстеження та надання допомоги.
Розпочато досудове розслідування за ч. 2 ст. 286 КК України.
![](/media/img/650/2022/08/202208036329.jpg)
![](/media/img/650/2022/08/202208034332.jpg)
![](/media/img/650/2022/08/202208035962.jpg)