Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Викручував руки та завдав тілесних ушкоджень: на Хмельниччині підприємець заплатить 20 тис гривень за напад на журналістку

За результатами розгляду апеляційної скарги сторони захисту апеляційний суд залишив без змін рішення суду першої інстанції, відповідно до якого 30-річного мешканця Хмельницького району засуджено за насильство щодо журналіста.

Про це повідомляє Zaxid.net

У березні 2020 року, у розпал пандемії COVID-19, журналістка разом з оператором за редакційним завданням знімала в м. Красилів матеріал про перебіг карантину та стан торгівлі засобами індивідуального захисту. В одному із магазинів між потерпілою та підприємцем виник конфлікт через завищені ціни на медичні маски, які там продавались. Під час суперечки засуджений почав викручувати їй руку, завдавши тілесних ушкоджень.

Старокостянтинівський районний суд визнав чоловіка винним у насильстві щодо журналіста та призначив йому покарання у вигляді 2 років позбавлення волі, звільнивши від реального ув’язнення з випробувальним терміном. Апеляційний суд підтвердив цей вирок. Також обвинуваченого зобов’язали сплатити потерпілій 20 тис. грн моральної шкоди.

Даний вирок сторона захисту оскаржила в апеляційному порядку, однак апеляційний суд залишив рішення без змін.

Вирок набрав законної сили.

 

 

Читати також