Віктор Шакирзян поїхав до Берліна на конференцію

Секретар Рівненської міської ради, виконувач обов'язків міського голови Рівного Віктор Шакирзян разом із представниками Рівненщини перебувають у Берліні на міжнародній конференції з питань відновлення України.

Про це повідомили в Рівненській міській раді.

Захід об’єднав лідерів урядів провідних країн, міжнародних організацій, бізнесу та громадянського суспільства. Серед учасників конференції – очільник Рівного, секретар Рівнеради Віктор Шакирзян. Він розповів, що міжнародні партнери високо оцінюють результати Рівного, зокрема в реалізації міжнародних інвестиційних і грантових проектів та бачать перспективи, що місто Рівне буде одним з активних учасників у реалізації масштабної програми відбудови країни.  Крім того, Віктор Шакирзян зазначає, що Рівненська громада розраховує отримати партнерів у питаннях реабілітації військових і цивільних, а також в інфраструктурних проектах, спрямованих на забезпечення доступності міського простору.

 

"Мав нагоду особисто провести низку плідних та конструктивних зустрічей з багатьма впливовими європейськими політиками, представниками численних міжнародних делегацій та представниками бізнесу. Серед основних завдань - забезпечення якісної реабілітації для українських військових та цивільних громадян, що були поранені та зазнали травм, в результаті ворожих атак, організація професійної підготовки відповідних фахівців, участь закордонних партнерів та міжнародних інституцій у створенні, таких необхідних нам сьогодні, реабілітаційних закладів. Крім того, Рівненська територіальна громада є одним з пілотних міст зі створення безбар’єрного простору для людей з інвалідністю і ми готові до роботи з міжнародними партнерами в реалізації цих амбітних планів" - розповідає виконувач обов’язків міського голови, секретар Рівнеради Віктор Шакирзян.

Читайте також