Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Віктора Шакирзяна намагаються не допустити до дебатів на Суспільному

Опоненти Віктора Шакирзяна, голови партії "Рівне Разом", організували провокацію біля входу до телеканалу, аби не допустити лідера електоральних уподобань рівнян до дебатів на "UA:Рівне" - повідомляє пресслужба "Рівне Разом".

Сьогодні, о 19.20 запланований останній випуск телевізійних дебатів “Виборчий округ” між кандидатами на посаду міського голови Рівного - Олександром Третяком, Тетяною Чубай і Віктором Шакирзяном, організованих каналом “UA:Рівне”. Представники політичної партії “Рівне Разом” заявляють, що політичні опоненти організували провокації та проплачений мітинг під стінами телеканалу, щоб фізично не дати Віктору Шакирзяну взяти участь у дебатах.

Партійці “Рівне Разом” повідомляють, що вже зараз біля приміщення телеканалу на вулиці Котляревського, 20А збираються підозрілі молодики, які, ймовірно, братимуть участь у цих провокаціях. У партії заявляють, що незважаючи на неодноразові недолугі спроби політичних опонентів залякати чи завадити діяльності членів партії та їхнього лідера Віктора Шакирзяна, зроблять усе можливе, щоб заплановані дебати відбулися вчасно. А рівняни могли почути головного претендента на крісло міського голови Рівного.

Юристи партії “Рівне Разом” вже готують звернення до правоохоронних органів, щоб надалі завадити будь-яким провокаціям.

Читати також